Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Znikające itemy z eq po założeniu-Pliki Terenzo wersja Mysql


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Może jaśniej? Przenosiłeś pliki na source?

Nie, wgrałem liba na notxt i od tamtej pory mi znika eq po założeniu, przed wgraniem liba normalnie wszystko działało

Opublikowano

Mam podobny problem co kolega wyżej!!! Pomoże ktoś!?! Itemy znikają wszystkie oprócz tych na 1 lv. Co to może być?

Opublikowano

 

Mam podobny problem co kolega wyżej!!! Pomoże ktoś!?! Itemy znikają wszystkie oprócz tych na 1 lv. Co to może być?

Tobie też znikają itemki po 3 sek?

Gość Lajk™
Opublikowano

nie wyjebię bo nie lubię txt za długo się all robi

Ja jestem innego zdania. txt dobra sprawa bo można sobie odrazu spakować proto do clienta :p

­

Opublikowano

Ja jestem innego zdania. txt dobra sprawa bo można sobie odrazu spakować proto do clienta :P

­

Tak ale trzeba najpierw w navi zmienić co się chce następnie  przekonwertować do sql potem do txt i dopiero na serwer a mi to nie pasuje ;x za dużo roboty

a tak wgl wiesz może jak usunąć tą datę i godzinę lub to przesunąć ?  http://scr.hu/2i9h/ebkg6

Opublikowano

Tak ale trzeba najpierw w navi zmienić co się chce następnie  przekonwertować do sql potem do txt i dopiero na serwer a mi to nie pasuje ;x za dużo roboty

a tak wgl wiesz może jak usunąć tą datę i godzinę lub to przesunąć ?  http://scr.hu/2i9h/ebkg6

 

Gadanie, ja nawet refine_proto przerobiłem na txt bo jest wygodniejsze w edycji :) Wydaj się że, jest to mozolna praca ale jak się przyzwyczaisz jest znacznie wygodniej :) A jak już na src się przeniesiesz to wgl :P

EWOLUCJA : ]


 


84440201455649434251.jpg


 

Gość Lajk™
Opublikowano

Tak ale trzeba najpierw w navi zmienić co się chce następnie przekonwertować do sql potem do txt i dopiero na serwer a mi to nie pasuje ;x za dużo roboty

a tak wgl wiesz może jak usunąć tą datę i godzinę lub to przesunąć ? http://scr.hu/2i9h/ebkg6

Niee. Trzeba mieć program M2ToolUP od @Terenzo. Program jest bardzo przydatny jeśli chodzi o tą funkcje :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...